Лабораторія особливо небезпечних інфекцій Завідувач лабораторії: Коврига Надія Яківна Телефон: (061) 283-17-21 Лабораторія особливо небезпечних інфекцій ду «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України»Скачати 12.55 Kb.
Дата конвертації24.04.2016
Розмір12.55 Kb.
#15236
Лабораторія особливо небезпечних інфекцій
Завідувач лабораторії: Коврига Надія Яківна

Телефон: (061) 283-17-21
Лабораторія особливо небезпечних інфекцій ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» єдина в Запорізькій області, що проводить бактеріологічні, серологічні, біологічні дослідження біоматеріалу та об’єктів навколишнього середовища на особливо небезпечні інфекції.

Основними завданнями лабораторії є забезпечення проведення лабораторних досліджень на особливо небезпечні інфекції у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення на території Запорізької області згідно з Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Лабораторія ОНІ має дозвіл на роботу із збудниками II групи патогенності, атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я відповідно до галузі атестації.

Лабораторія проводить профілактичні дослідження (моніторинг за об’єктами довкілля) та діагностичні дослідження на особливо небезпечні інфекції: холеру, лептоспіроз, сибірку, туляремію, бруцельоз, кліщовий бореліоз.

Лабораторія ОНІ є організаційним, консультативно-методичним та навчальним центром з питань діагностики ОНІ.

Персонал лабораторії має професійну підготовку з лабораторної діагностики особливо небезпечних інфекцій на базах Ростовського ПЧІ, Одеського НДПЧІ, Української ПЧС, Київської та Харківської МАПО.Працівники лабораторії беруть участь у виконанні державних і міжнародних програм, які спрямовані на збереження здоров'я населення та посилення боротьби з особливо небезпечними інфекційними захворюваннями.
Каталог: images -> File
File -> Ввести в действие с 01. 09. 2014 г. Приказ №43/4 от 29. 08. 2014 г. Директор Р. Р. Зарипов
File -> Програма «Комплексного кваліфікаційного екзамену з психології»
File -> Образовательная программа муниципального бюджетного общеобразовательного учреждения
File -> Програма комплексного кваліфікаційного іспиту з фахових дисциплін зі спеціальності: 01010101 Дошкільна освіта
File -> Програма комплексного кваліфікаційного екзамену з практичної психології для студентів заочної форми навчання
File -> Основная образовательная программа Муниципального бюджетного общеобразовательного учреждения
File -> Початкова школа у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від типу, підпорядкування І форми власності 2012/13
File -> Рішення Одеської міської ради №6723-vi
File -> Програма «Комплексного кваліфікаційного екзамену з психології»

Скачати 12.55 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©www.shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка