Сценарій обласного огляду конкурсу художньої самодіяльності колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Волочиського району. 13. 02. 2012 рСкачати 91.77 Kb.
Дата конвертації01.05.2016
Розмір91.77 Kb.
#31168
ТипСценарій
Сценарій

обласного огляду - конкурсу художньої самодіяльності колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

Волочиського району. 13.02.2012 р.

(звучать фанфари)

(з-за лаштунків)

Ведуча: Рідна земле моя!

Я вклоняюся низько кожній вулиці, кожній стежині

І за те, що живу на землі Волочиській,

Щиро дякую долі я нині.Ведучий: За дітей, що славлять рідний край,

 Я тобі вклоняюсь знову й знову,

Розквітай, моя земля казкова,

На добро і щастя розквітай!(Відкривається завіса,

на сцені хор Волочиського НВК із піснею «Мій Волочиськ»)

(виходять ведучі)

Ведучий: Доброго дня, всім присутнім в цьому залі. Ми раді вітати Вас на обласному огляді – конкурсі художньої самодіяльності колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Ведуча: Пісню «Мій Волочиськ» на слова В. Швеця, муз. В. Гуменюка подарували вам учасники вокально-хорової студії «Барвограй» Волочиського навчально - виховного комплексу. Керівник Оксана Кушнір.
Ведучий: Наша Волочиська земля багата здібними, талановитими та обдарованими дітьми, які сьогодні, виступаючи на цій сцені, будуть дарувати нам свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції.

Ведуча: То ж ми бажаємо усім учасникам вдалого виступу, а глядачам та гостям свята отримати задоволення від зустрічі із юними даруваннями.

Ведучий: А оцінюватиме наших учасників буде журі у складі:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Ведуча: Україно, земле рідна,

Ти навік у нас одна.

Ти, як мати, найрідніша,

Ти з дитинства наймиліша,

Ти і взимку найтепліша,

Наша отча сторона!Ведучий: «Щедрик» - українська народна пісня в обробці М. Леонтовича. Виконує хор Волочиського НВК

Ведуча: Сл. М. Костомарова, муз. О. Вішко-Драгомирецької - «Веснянка»
Ведучий: Світлішає думка, і серце співає,

Як музика танцю палкого заграє!Ведуча: Весь світ завмирає в захопленні перед неповторністю рухів запальних українських танців.

Ведучий: Зустрічайте хореографічний колектив загальноосвітньої школи №1 із українським народним танцем «Ішов козак потайком».Керівник Зоя Кращук.
Ведучий: До звука звук, струна струні одвітна

І всі – одвітні серцю кобзаря,

А вже козацьке військо маком квітне,

Де спалахнула Хортиці зоря.Ведуча: Пісню «Сім шляхів» дарують усім присутнім тріо козаків Будинку дитячої та юнацької творчості у складі Вадима Романова, Дмитра Лепетуна, Святослава Сірського. Керівник Валентина Ряба.
Ведучий: Павло Глазовий «Родичі». Читає вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості Микола Думський. Керівник Галина Чешська.
Ведучий: Коли поїдеш, любий друже,
Із краю гір, шовкових трав,
Візьми з собою мою пісню —
Я в неї щастя наспівав.

Ведуча: І де б не був ти, пісня стане
Повік подругою тобі:
У радості осяє ніжно,
Розрадить в горі і журбі.

Ведучий: Пісня «Верше». Виконує Анна Кушнір. Зустрічайте!
Ведуча: Хто спів черпає із джерел народу,

Вклоняється їм серцем і чолом,

Той сам стає від роду і до роду

Народним невичерпним джерелом.Ведучий: Зустрічайте вокально-інструментальний ансамбль загальноосвітньої школи №5 з українською народною піснею «Зажурились галичанки». Керівник Ірина Макоцей.
Ведуча: «Мамина хата» - виконує учениця Волочиської загальноосвітньої школи №3 Вікторія Мізера. Зустрічайте!
Ведуча: Сміх людський – чудесна штука,

Він – мистецтво та наука.Ведучий: Добрий сміх не б’є, не мучить –

Він у світі жити учить.


Ведуча: Гумор П. Глазового у виконанні ансамблю «Посмішка» Будинку дитячої та юнацької творчості. Керівник Галина Чешська.
Ведучий: Я співаю про тебе, прекрасна країно,

Де хлібами духмяними вкриті поля.

І про шлях твій до волі, моя Україно,

Незалежна та славна слов’янська земля!Ведуча: Музика В.Куртяка, сл.. В. Крищенка «Мій рідний край». Виконує дует у складі Анастасії Блазунь та Вікторії Демчишиної Наркевицької загальноосвітньої школи. Зустрічайте!
Ведучий: Україна! Лише одне слово – і ми входимо в світ сивої, мов жито, історії і барвінкової юності, світ трагедійного епосу і поетичного відродження, героїчних діянь і неповторної краси!

Ведуча: У світ наших споконвічних традицій та обрядів, які живуть серед народу і донині. Як кажуть – допоки живе українська пісня, доти живе народ та його історична сутність.

Ведучий: Українська народна пісня «Зелений дубок». Виконує фольклорний ансамбль «Мальви» Будинку дитячої та юнацької творчості. Керівник Валентина Ряба.
Ведучий: Щастям і радістю цвіте наш зал,

В очах горить вогню запал.

Тут усмішок багаття, сміху та завзяття!

Ведуча: М. Шелест «Бажання», читає вихованка гуртка «Мистецтво живого слова» Будинку дитячої та юнацької творчості Мар’яна Закордонець. Керівник Галина Чешська.
Ведучий: О, скільки танців гарних є у світі!

Танцюють їх дорослі й діти.

Одним з таких буде завжди

Красивий вальс у всі віки.Ведуча: «Вальс душі» - виконує танцювальний колектив «Веселка» Волочиського навчально-виховного комплексу. Керівник Юлія Налуцишена . Зустрічайте!
Ведучий: З побажаннями добра, сонця і миру звертається до вас вихованка Порохнянської загальноосвітньої школи Христина Бих. У її виконанні прозвучить пісня на сл.. Вратарьова, муз. О. Злотника - «Роса». Зустрічайте її оплесками!

ІІ блок

Ведуча: Народ український у дружньому колі

Народів планети творить свою долю.

Без віз в нас історія й література,

Мистецтво без меж, без кордонів культура!

Ведучий: Так, справді, мистецтво не має меж та кордонів. Ми з радістю поринаємо у його бездонний океан і захоплюємось чарівним світом музики і танцю.

Ведуча: Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутись до піднесеного, хвилюючого і чарівного, адже танець говорить з душею глядача, а сцена – це полотно, на якому малює свої думки балетмейстер.

Ведуча: Зустрічайте хореографічний колектив «Фламінго» Будинку дитячої та юнацької творчості із танцем «Феєрія». Керівник Галина Химич.
Ведучий: «Ми разом» - сл.. і муз. Т. Ситник, виконує вихованка загальноосвітньої школи №5 Дарія Закринична. Ваші оплески!
Ведуча: І знову у світ танцю ми поринемо разом із танцювальним колективом «Веселка» Волочиського НВК, які подарують усім присутнім хореографічну композицію «Несподівана зустріч».
Ведучий: Зустрічайте на сцені тріо бандуристів загальноосвітньої школи №1 у складі Ольги Яцуник, Тетяни Бородій та Ілони Стецюк.

С. Джоплін «Конферансьє». Керівник Ірина Макоцей


Ведуча: Чарівність пісні, вічність слова

І танцю світ диво казковий.Ведуча: Зустрічайте танцювальний колектив Наркевицької ЗОШ із танцем «Веселі кошенята».
Ведуча: Неможливо уявити щедру спекотну Іспанію, без гітари, адже в цій країні вона зведена в ранг національного культу.

Ведучий: Гітара продовжує свій тріумфальний хід по планеті, з кожним роком, завойовуючи все більшу кількість відданих шанувальників.

Ведуча: «Іспанські гітари» - виконує учень Волочиського НВК Дмитро Лепетун.
Ведучий: «Брейк – данс», виконує танцювальний колектив ЗОШ №1. Керівник Галина Химич.
Ведуча: Криниця без джерел – це не криниця

І колос - ще не колос без зерна,

Душа без пісні – що безкрила птиця,

Не заспіває жайвором вона.

Ведучий: «Білий птах» - муз. А. Карпенка, сл.. Н.Шакун, виконує вихованка Копачівської ЗОШ, володарка Гран Прі районного конкурсу «Пісенні хвилі Збруча» Ганна Дембіцька. Ваші оплески!
Ведуча: Зустрічайте хореографічний колектив «Фламінго» Будинку дитячої та юнацької творчості із композицією «Вірність». Керівник Галина Химич.

ІІІ блок

Ведучий: Ти чуєш, як шумить Дніпро,

Як лине пісня журавлина?

То все на щастя, на добро.

То – наша славна Україна.Ведуча: «Україно» - сл..Н.Шакун, муз. А. Карпенка, виконує вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Юлія Віжанська. Керівник Олександр Панасюк.
Ведуча: «Реве та стогне Дніпр широкий» - обробка та аранжування

П. Шпітального. Виконує духовий оркестр Купільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Керівник Віктор Лаба.


Ведуча: Невпинний час страждань, людського болю

Нам відраховував і днини, і години

Вінець терновий, оповивши волю,

Лежав і на чолі, й на серці України.Ведучий: Були в історії України сторінки, про які неможливо забути. Вони кривавими ранами лягли на долю нашого народу. Тривогою і болем відлунюють у наших серцях воєнні роки.

Ведуча: Сл. і муз. А. Матвійчука - «Кленова балада» - виконує вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Надія Ряба.
Ведучий: Продовжує нашу конкурсну програму вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Ганна Дембіцька. У її виконанні прозвучить поезія Ліни Костенко «Доля». Керівник Галина Чешська.
Ведучий: О, не повторна мить на лоні сцени,

В музичному ясному ореолі

Народжується вальс – ясний, веселий,

Або величний, як дарунок долі.Ведуча: «Святковий вальс» - виконує народний хореографічний колектив «Перлина». Керівник Юлія Смик.
Ведучий: Україно! Священна Тараса земля,

Тут лунають пісні солов’я,

Чорнобривці цвітуть біля хати,

Що з любов’ю садила їх мати.Ведуча: Зустрічайте Сергія Цимбала із піснею на слова М. Сингаївського, муз. В. Верменича - «Чорнобривці»
Ведуча: Бог нам гарну мову дав,

Щоб ми не мовчали

І всі звуки і слова

Легко вимовляли.Ведучий: Через відстані віків,

Як сила могутня,

Мова наших прабатьків

Лине у майбутнє.Ведуча: Сл. і муз. О. Самойдюка, «Мова єднання» - виконує вокальна група Будинку дитячої та юнацької творчості «Первоцвіт», солісти – Надія Ряба та Анна Кушнір. Керівник Оксана Кушнір.


Ведуча: В твоє майбутнє вірю, Україно,

Бажаю, щоб щасливим був твій шлях.

Я як до матері до тебе лину,

У віршах славлю і в піснях!(хореографічна композиція «Україно, слався!»)

(за закритою завісою)

Ведуча: А зараз до вашої уваги виступи театральних колективів. Першим на цю сцену ми запрошуємо ляльковий театр «Барвінок» районного Будинку дитячої та юнацької творчості. «Котик і півник» - Українська народна казка на сучасний лад.
Ведучий: На сцені зразковий театральний гурток Волочиського НВК «Премєра». Уривок з вистави О.Чуб «Азбука ввічливості».
Ведучий: Ось і підійшов до кінця наш огляд – конкурс дитячих творчих колективів.

Ведуча: Нам хочеться подякувати за увагу усім присутнім.

Ведучий: До побачення!

Ведуча: До нових зустрічей!
Каталог: scenarii
scenarii -> Сценарій учнівської лінійки, присвяченій Всесвітньому Дню Миру
scenarii -> Фанфари звучить пісня про Україну( Хореогр композиція)
scenarii -> Сценарій свята Першого дзвоника на Центральній площі міста 01. 09. 2012р. Поч.: 11: 30. Ведучий: Вересень немов учитель, Двері школи
scenarii -> Сценарій Різдвяних віншувань 2009р. Женя
scenarii -> Сценарій Свята останнього дзвоника для випускників 11-х класів
scenarii -> Обладнання: портрет О. Гончара у вишитому рушнику, репродукції фотографій, декорації для сценок, костюми для учасників монтажу, куточок письменника журнальний столик, на ньому фото О
scenarii -> Урок пам’яті „ Дзвони Чорнобиля
scenarii -> Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…

Скачати 91.77 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©www.shag.com.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка